KURUMSAL

Hakkımızda

Tunalı İnşaat 1976 yılında kurulmuş 2004 yılında da aile şirketine dönüşerek Tunalı İnşaat Şti Ltd. adını almıştır.

Şirketimizin Girne ve Lefkoşa da olmak üzere 2 ofisi bulunmaktadır. Tunalı İnşaat ve Yalıtım olarak inşaat, yap-sat, izolasyon, yapı kimyasalları satışı, tarihi bina restorasyonuyla, tamirat ve tadilat hizmetlerini en iyi ve güvenilir şekilde yerine getiriyoruz. 41 senelik bilgi birikimi ve tecrübemizle her geçen gün biraz daha büyüyoruz.

Şirketimiz ayni zamanda 2006 tı yılında yalıtım sektörüne girmiştir. İş ortaklarımız olarak sektörün önde ve güvenilir firmalarıyla çalışmaya başlayarak kısa sürede KKTC’nin ileri gelen yalıtım firmalarından olmayı başardık. Yalıtım alanında 3000 in üzerinde referansımız bulunmaktadır. Tunalı inşaat Şti Ltd. olarak yaptığımız işlere 3 senelik garanti vermekteyiz. Bizim için güvenilirlik, tutarlılık ve iş kalitesi birincil gerekliliktir.

Hedefimiz sektorümüzde takip eden değil, doğru çözümler sunan ve dürüstlük ilkesinden ödün vermeden faaliyetlerimize devam eden takip edilen bir firma olmaktır.

misyon

41 yıllık birikimiyle yatırımcı kimliğiyle büyümek. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kalıcı olmanın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir kurum olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

vizyon

Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek.

Kalite politikası

Çalışanlarına kendilerini geliştirip yeni sorumluluklar almaları için fırsat tanır.
Konularında bilgili, deneyimli, dürüst ve çalışanlarına sevgi dolu bir üst kadronun altında; öğrenmeye açık, çok çalışmanın erdemine inanan ve temel bilgileri sağlam geniş bir teknik kadroya sahiptir.

Çalışanlarının firmasını sevmesini, yaratıcı güçlerini kullanarak geliştirmesini ve heyecanlarını her zaman en üst düzeyde tutmasını sağlayacak bir yönetim anlayışını benimser.

Yönetim kadrosu; firmanın misyon ve vizyonunu özümsemiş, hedeflere ulaşmak için isteyerek, severek ve benimseyerek çalışan, genç, dinamik, özgür düşünce yapısına sahip, açık görüşlü, çağdaş iş ilkelerini kavramış, paylaşmanın ve takım olmanın gücüne inanmış kişilerden oluşur.

Kurmuş olduğu Kalite Yönetim Sisteminin gereklerini tam olarak uygular ve etkinliğini sürekli geliştirir

Üstlendiği her işi yaparken, müşteri taleplerini ve yürürlükteki yasal mevzuat şartlarını uygulayarak edindiği mülkü düzenli bir şekilde tamamlar.

Bütün Süreçlerde Yanınızdayız

Tunalı İnşaat 41 yıldan bu yana Kuzey Kıbrıs inşaat sektöründe faaliyet gösteren teknik donanımı yüksek ve her geçen gün büyüyen bir inşaat firmasıdır. 2004 yılında “Limited Şirket” ünvanını alarak kurumsallaşma yolunda ilk adımlarını atmıştır.

Tunalı İnşaat genel olarak anahtar teslim proje muteahhitliği, devlet ihale işleri, yapsat ve renevasyon konularında faaliyet göstermektedir. 2006 yılında sektörümüze bağlı yalıtım sektöründe de faaliyete başlamış ve çok kısa sürede adamızda yalıtım konusunda teknik çözüm sunabilen firmalar arasına girmiştir.

Hedefimiz sektorümüzde takip eden değil, doğru çözümler sunan ve dürüstlük ilkesinden ödün vermeden faaliyetlerimize devam eden takip edilen bir firma olmaktır.