skip to Main Content
+90 392 225 2772 / +90 392 816 0672 [email protected]
[vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Su Yalıtımı” font_container=”tag:h1|text_align:left” use_theme_fonts=”yes”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Neden Su Yalıtımı?” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Yapıların, uzun ömürlü, konforlu ve sağlıklı olması; ancak doğru şekilde tasarlanarak inşa edilmesi ve yapıya zarar veren dış etkilere karşı korunması ile mümkündür. Yapılara etki eden en önemli faktörlerden biri de sudur.[/vc_column_text][vcex_bullets]
  • Su Yalıtımı Yapıyı Korur
  • Su Yalıtımı Konfor Sağlar
  • Su Yalıtımı Ekonomiye Katkıda Bulunur
[/vcex_bullets][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Ürünlerimiz” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Su Yalıtım Örtüleri

  • Bitümlü örtüler: Yapılarda daha çok sonradan müdahale edilebilecek alanlarda kullanılan ve çatlak köprüleme özelliği yüksek olan su yalıtım örtüleridir.

Sürme Esaslı Malzemeler

  • Çimento esaslı malzemeler: Tam elastik ve Yarı elastik olmakla birlikte binalarda ıslak hacimler, balkonlar, teraslar ve havuzlarda kullanılan sürme tip malzemelerdir.
  • Bitüm esaslı malzemeler: Elastikiyet modülü yüksek ve daha çok binaların toprak altı seviyesinde kullanılan sürme esaslı malzemelerdir.
  • Poliüretan esaslı malzemeler: Yeşil binalarda ve detay çözümü çok zor alanlarda kesin çözüm olarak uygulanabilen yeni nesil su yalıtım malzemelerdir.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Isı Yalıtımı” font_container=”tag:h1|text_align:left” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Isı yalıtımları hem soğuk hemde sıcak havalarda binalarımızın dış koşullarından kaynaklı enerji giderlerinin azaltılması ve binamızın korunması için yapılan uygulamalardır.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Ürünlerimiz” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]

Mantolama: Dış cephede özelliklerine ve bölgesine göre seçilen köpükler yardımı ile binanın dışından kaplama olarak uygulanan bir sistemdir.

Teras Isı Yalıtımı: Binalarımızda en çok ısı kaybının olduğu beton plakaların korunması ve binalara ısı tasarrufu sağlayan kaplama sistemleridir.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
Back To Top